Historia gry

2010-07-16 13:24 Ruletka nie od dziś jest uważana za królową gier hazardowych, często możemy także usłyszeć określenie matka hazardu. Określenia te są jak najbardziej adekwatne do tego jak jest w rzeczywistości bowiem ruletka znajduje się w niemal każdym kasynie i nie może się opędzić od chętnych graczy. Niesamowite jest jakie niesie ze sobą emocje oraz jak bardzo potrafi sprawić, że ludzie poświęcają jej naprawdę wiele czasu.

Niejednokrotnie zobaczymy na twarzach graczy łzy szczęścia, ale często także łzy smutku kiedy przegrają wielkie pieniądze. Nie można jednak źle oceniać tej wspaniałej gry ponieważ potrafi ona sprawić, że gracze zaczynają wzajemnie sobie kibicować i się wspierać. Tak, w ruletce gra toczy się przeciw kasynu więc gracze nie są sobie bezpośrednio przeciwnikami.

Cała zasada działania ruletki polega na tym, że obstawiamy konkretną sumę pieniędzy na wybrany przez nas wynik i czekamy na to na jakim polu zatrzyma się biała kulka, której ruch po tarczy obserwują, z napięciem wyrysowanym na twarzy, wszyscy gracze. I teraz w zależności czy wypadła liczba, kolor czy przedział liczb, który obstawiliśmy zależy nasza wygrana i to czy w ogóle można o wygranej mówić. Nawet pomimo wielu przegranych nie można rezygnować ponieważ szczęście może się zawsze odmienić.

Gdzie zagram w ruletkę?

Darmowa gra w ruletkę jest możliwa na jednym portalu. Chodzi oczywiście o największą stronę w Polsce, czyli Bonusy24.pl! Po prostu odpalasz i grasz w ruletkę online.