Krótko o ruletce

2010-07-16 13:23 Ruletka jest bardzo wdzięczną grą i przynosi graczom wiele radości i pozwala na zaspokojenie pragnienie uprawiania hazardu, a dodatkowo jest nazywana matką wszystkich gier hazardowych jakie znajdziemy. Zaczynając przygodę z tą wspaniałą grą powinniśmy najpierw zapoznać się z ogólnymi zasadami aby w ogóle wiedzieć co możemy osiągnąć, a czego unikać i jak w ogóle dokonywać zakładów.

Ruletka rozgrywana jest na stole wyposażonym w obrotowy talerz, który podzielony jest na wiele przegródek odpowiadających poszczególnym liczbom namalowanym na stole. Na tym właśnie stole podzielonym na pola z poszczególnymi numerami obstawiamy poprzez przeniesienie żetonów na wybrane pole. Obstawić możemy zanim krupier wrzuci kulkę na talerz i do wyboru mamy wiele opcji ale najpopularniejsza jest na czarne lub czerwone oraz parzyste i nieparzyste.

Oczywiście zasady te dotyczą ruletki rozgrywanej w prawdziwych kasynach ale jeśli chodzi o ruletkę online to są dokładnie takie same z tym, że zamiast krupiera jest program komputerowy, który wykonuje te same czynności ale wirtualnie. Nie jest to może równie przyjemne co gra z prawdziwym człowiekiem, ale i tak warto spróbować ruletki online choćby dla przejrzystości jaką się wykazuje.

Gdzie zagram w ruletkę?

Darmowa gra w ruletkę jest możliwa na jednym portalu. Chodzi oczywiście o największą stronę w Polsce, czyli Bonusy24.pl! Po prostu odpalasz i grasz w ruletkę online.