Rodzaje ruletki online

2010-07-16 13:22 Jeśli chodzi o wspaniałą grę jaką jest ruletka możemy być pewni, że nie jest to gra dla ludzi o słabych nerwach tym bardziej, że możliwość przegranej jest czasami całkiem spora. Nie można się jednak tym martwić tym bardziej, że ruletka posiada kilka odmian. Najpopularniejsze są trzy z nich. Ruletka europejska, amerykańska i będąca mieszanką tych dwóch ruletka brytyjska. Jeśli chodzi o to jakie mamy szanse na wygraną to z pewnością króluje ruletka europejska, potem jest odmiana brytyjska i na końcu ruletka amerykańska.

Koło do ruletki europejskiej, jak i tej brytyjskiej posiada na tarczy trzydzieści siedem pól i jedno zero, przewaga kasyna wynosi 2,7 %. Dodatkowo każdy żeton może mieć inną wartość, a rozkładane są one specjalnymi grabkami. Natomiast w wersji amerykańskiej tarcza nieco różni się od europejskiej. Mianowicie posiada dodatkowe pole z wartością zero i przez to przewaga kasyna wynosi już 5,7 % czyli niemal dwa razy więcej.

Dodatkowo wszystkie żetony mają jednakową wartość i są ręcznie rozdawane przez krupiera. Obie te wersje generalnie są podobne jeśli chodzi o resztę zasad, ale nie wszędzie możemy zagrać w każdą z nich ponieważ niekiedy zdarza się, że są zakazane.

Gdzie zagram w ruletkę?

Darmowa gra w ruletkę jest możliwa na jednym portalu. Chodzi oczywiście o największą stronę w Polsce, czyli Bonusy24.pl! Po prostu odpalasz i grasz w ruletkę online.