Strategie ruletki online

2010-07-16 13:22 W ruletce nie ma wielkich możliwości jeśli chodzi o stosowanie konkretnych strategii, takich jak na przykład w Black Jacku. Jednak można sobie określić strategie jeśli chodzi o samo obstawianie. Wiemy dokładnie ile liczb znajduje się na kole do gry i jakie szanse są na trafienie poszczególnych liczb. Na tej podstawie możemy sobie obliczyć jak obstawiać w poszczególnych seriach oraz na jakie kombinacje liczb stawiać.

Nie można nigdy mieć pewności, że nasz system zadziała, ale jest to uwarunkowane tym, że nasze obliczenia mogą niestety być błędne i przez to może się to nie powieść. Jeśli tylko upewnimy się, że wszystko jest w porządku możemy zaczynać obstawienie. Jest wiele sposobów ale najpopularniejsze są dwa. Możemy obstawić na wypadnięcie koloru lub jednej z dwóch grup liczb czyli czarne lub białe oraz parzyste lub nie.

Kombinacje tworzą także poszczególne grupy liczb połączone po kilka razem. I tak możemy obstawić czy wypadnie przedział na przykład od jeden do osiemnaście i tym podobne. Nie ma przeciwwskazań odnośnie obstawiania na kilku rodzajach zakładów na raz. Czyli jeśli postawiliśmy na czerwone to możemy także postawić na czarne lub nawet na parzyste czy na przykład na jeden z przedziałów.

Gdzie zagram w ruletkę?

Darmowa gra w ruletkę jest możliwa na jednym portalu. Chodzi oczywiście o największą stronę w Polsce, czyli Bonusy24.pl! Po prostu odpalasz i grasz w ruletkę online.